Web Analytics Made Easy -
StatCounter

Medikal cihaz kaydı

Türkiye ve Avrupa'da Medikal cihaz kaydı hizmeti sunmaktayız. Medikal cihaz kaydı hizmetimiz için bizi arayın, Medikal cihaz kaydı için size en iyi desteği sunalım.

TALAY PROJECTS; 1996 yılından bu yana yönetim sistemleri, ürün-hizmet belgelendirme, proje yönetimi konularında hizmet veren Talay, sektör uzmanı profesyoneller ve akademisyenlerden oluşan, uluslararası işbirliklerini de bünyesinde bulunduran oluşumu hayata geçirmiştir. TALAY PROJECTS; Müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçlarını doğrultusunda hizmet ve iş ortaklığı ağını sürekli geliştirmekte yeni hizmet çözümlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

TALAY PROJECTS;

Gost belgesi, Gost sertifikası, Gostr belgesi, Gostr sertifikası, Eac belgesi, Eac sertifikası, Rusya kalite belgesi, Rusya kalite sertifikası, Rusya hijyen belgesi, Ukrsepro belgesi, Ukrsepro sertifikası, Ukrayna hijyen belgesi, Ukrayna kalite belgesi, Rusya yangın belgesi, Rusya yangın sertifikası, Gostk belgesi, Gostk sertifikası, Kazakistan kalite belgesi, Kazakistan kalite sertifikası, Belarus kalite belgesi, Belarus kalite sertifikası, Wras belgesi, Wras sertifikası, UL belgesi, UL sertifikası, CSA belgesi, CSA sertifikası, FDA onayı, FDA belgesi, Kitemark belgesi, Kitemark sertifikası, E belgesi, E sertifikası, Araç tip onay belgesi, Araç tip onay sertifikası, Organik belgesi, Organik sertifikası, CE belgesi, CE sertifikası, CE işareti, Tıbbi cihaz kaydı, Medikal cihaz kaydı, Gümrük birliği belgesi, Gümrük birliği sertifikası, Elektromanyetik uyumluluk testi, EMC testi, Tip onay belgesi, Tip onay sertifikası, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi, Ukrayna Sertifikaları, BRC IoP Küresel Gıda Standardı, BRC IFS Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, HACCP Kritik Kontrol Noktalarında Tehlike Analizi, ISO 16949 Otomotiv Sektörü Kalite Yönetim Sistemi, ISO TS 13027 Gıda Üretim Yerlerinde Hijyen ve Sanitasyon, ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi, SA 8000 Sosyal Sorumluluk Standardı, Halal Helal Gıda Sertifikası, Sistem belgelendirme, Rusya Sertifikaları, EAC-Gümrük birliği belgeleri, Kazakistan Sertifikaları, Belarus Sertifikaları konularında danışmanlık ve sertifikalandırma hizmeti sunmaktadır.

Tüm soru ve sorularınız için bizi arayınız.

Talay Projects
0212 607 13 75 • Medikal cihaz kaydı
 • Medikal cihaz kaydı danışmanlık
 • Medikal cihaz kaydı veren firmalar
 • Medikal cihaz kaydı sertifikandırma
 • Medikal cihaz kaydı danışmanlık firmaları
 • Medikal cihaz kaydı sertifikası veren firmalar
 • Medikal cihaz kaydı firmaları
 • Medikal cihaz kaydı fiyatları
 • Medikal cihaz kaydı sertifikası nasıl alabilirim?
 • Medikal cihaz kaydı iletişim
 • Medikal cihaz kaydı nasıl alınır


 • <strong>Medikal cihaz kaydı</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

  Medikal cihaz kaydı için nasıl hizmet alabilirim?

  Medikal cihaz kaydı hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. Medikal cihaz kaydı için size ekonomik ve kaliteli hizmet sunuyoruz. 0212 607 13 75

  Medikal cihaz kaydı Firması Telefon Numarası Nedir?

  Medikal cihaz kaydı için Talay Projects'i arayabilirsiniz. Telefon Numaramız 0212 607 13 75'dir.

  Medikal cihaz kaydı nasıl alınır?

  Medikal cihaz kaydı için bizi 0212 607 13 75 numaralı telefonumuzdan arayıp Medikal cihaz kaydı nasıl alınır konusunda bilgi alabilirsiniz.

  Adres

  Asmalı Sokaklar Sitesi
  2801 Sokak B 14 Blok No:10NB/2
  Bahçeşehir 1. Kısım Başakşehir
  İstanbul -Türkiye

  Telefon & Fax

  +90 212 6071375

  E-Posta

  info@talayprojects.com

  © 2018 Talay Projects